Kattourakointia vuodesta 1999.

Yhteystiedot

Olli Heikkinen
Olli Heikkinen

Kattourakointi ja myynti
Varma Kattoremontit
Omakoti- ja pientalot

olli.heikkinen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8010

Matti Parviainen
Matti Parviainen

Tekninen myynti
Varma tehdasmyynti, kattovarusteet
myynti@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8002

Pekka Vähäkangas
Pekka Vähäkangas

Toimialajohtaja
Varma ilmanvaihto ja kattohuolto myynti
pekka.vahakangas@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8006

Kusti Kemppainen
Kusti Kemppainen

Urakkalaskenta ja myynti
Taloyhtiöt, liike- ja teollisuuskiinteistöt
Kunnat ja kaupungit
kemppainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 040 738 8007

Antti Zils-Leinonen
Antti Zils-Leinonen

Tehtaanjohtaja
Varma tehdasmyynti
Sadevesi ja kattoturva urakkamyynti
antti.zils-leinonen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8003

Kari Komulainen
Kari Komulainen

Toimialajohtaja
Varma kattourakointi
kari.komulainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 050 524 3199

Mikko Heikkinen
Mikko Heikkinen

Työnjohtaja
Varma ilmanvaihto
mikko.heikkinen@vesikattopalvelu.fi 
puh. 044 742 8007

Simo Lundberg
Simo Lundberg

Työnjohtaja
Varma kattohuolto
kattohuolto@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8005

Erkki Hujanen
Erkki Hujanen

Työmaapäällikkö
Varma rakentaminen
Työsuojelupäällikkö
erkki.hujanen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8001

Irina Korhonen

Talousjohtaja
irina.korhonen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8011

Mika Rautiainen
Mika Rautiainen

Toimitusjohtaja
mika.rautiainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 0400 154 853

Kajaani

TEHDAS, MYYNTI JA HALLINTO
Lankkukuja 6
87400 KAJAANI
puh. 08 613 4228

URAKOINTI, KATTOHUOLTO JA ILMANVAIHTO
Veistäjänkatu 4
87400 Kajaani

LASKUTUS:
Vesikattopalvelu Kemppainen Oy
Ostolaskut
Lankkukuja 6
87400 KAJAANI

Verkkolaskuosoite
003717440432
OKOYFIHH

 

Ota yhteyttä