Kattourakointia vuodesta 1999.

Yhteystiedot

Olli Heikkinen
Olli Heikkinen

Myyntipäällikkö
Varma Kattoremontit / Kattourakointi
Omakoti- ja pientalot, kunnat ja kaupungit
Taloyhtiöt, liike- ja teollisuuskiinteistöt

Markkinointipäällikkö
olli.heikkinen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8010

Esko Härkönen

Tekninen myynti
Varma Rakennuspalvelut
esko.harkonen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8005

Tarvikemyynti Kajaani

Varma Tehdasmyynti, tuotteet ja tarvikkeet
Peltityöt, kattovarusteet
Sadevesijärjestelmät

puh. 044 742 8004

Sanna Lindeman

Toimialajohtaja
Varma Asennuspalvelut
Varma Kattohuolto myynti, työnjohto

sanna.lindeman@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8015

Antti Parviainen

Työnjohtaja
Varma Asennuspalvelut myynti, työnjohto
Peltityöt, kattovarusteet
Sadevesijärjestelmät
antti.parviainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8012

Antti Zils-Leinonen
Antti Zils-Leinonen

Toimialajohtaja
Varma Tehdaspalvelut, tarvikemyynti
Tuotanto- ja hankintajohtaja
antti.zils-leinonen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8003

Jani Kinnunen

Toimialajohtaja
Varma Kattourakointi, Rakennuspalvelut, tuotanto
Työmaapäällikkö
jani.kinnunen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8014

Heikki Kemppainen

Työnjohtaja
Varma Kattoremontit, tuotanto
heikki.kemppainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8009

Pekka Vähäkangas
Pekka Vähäkangas

Toimialajohtaja
Varma Ilmanvaihto, myynti
Työsuojelupäällikkö
pekka.vahakangas@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8006

Pekka Hurskainen

Työnjohtaja
Varma Ilmanvaihto, tuotanto
pekka.hurskainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8007

Irina Korhonen

Talousjohtaja
Talous, palkkahallinto, HR hallinto

irina.korhonen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8011

Mika Rautiainen
Mika Rautiainen

Toimitusjohtaja
mika.rautiainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 0400 154 853

Kajaani

Vesikattopalvelu Kajaani Oy
Heinisuontie 10 C
87250 KAJAANI

LASKUTUS:
Vesikattopalvelu Kajaani Oy
Ostolaskut
Heinisuontie 10 C
87250 KAJAANI

Verkkolaskuosoite
003717440432
BAWCFI22

Y-tunnus
1744043-2

Ota yhteyttä