Kattourakointia vuodesta 1999.

Yhteystiedot

Olli Heikkinen
Olli Heikkinen

Myyntipäällikkö
Varma Kattoremontit / Kattourakointi
Omakoti- ja pientalot, kunnat ja kaupungit
Taloyhtiöt, liike- ja teollisuuskiinteistöt

Markkinointipäällikkö
olli.heikkinen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8010

Ilpo Säkkinen

Tekninen myynti
Varma Tehdasmyynti
Pelti-, huopa- ja tiilikattotarvikkeet
Sadevesi, kattoturva ja peltityöt
myynti@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8002

Matti Parviainen
Matti Parviainen

Työnjohtaja ja urakkamyynti
Varma Asennuspalvelut
Peltityöt, kattovarusteet
Sadevesijärjestelmät
matti.parviainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8004

Pekka Vähäkangas
Pekka Vähäkangas

Toimialajohtaja
Varma Ilmanvaihto / Kattohuolto myynti
pekka.vahakangas@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8006

Kusti Kemppainen
Kusti Kemppainen

Urakkalaskenta ja myynti
Taloyhtiöt, liike- ja teollisuuskiinteistöt
Kunnat ja kaupungit
Hallituksen puheenjohtaja
kemppainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 040 738 8007

Antti Zils-Leinonen
Antti Zils-Leinonen

Toimialajohtaja
Varma Tehdaspalvelut
Sadevesi ja kattoturva urakkamyynti
Hankintapäällikkö
antti.zils-leinonen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8003

Kari Komulainen
Kari Komulainen

Toimialajohtaja
Varma Kattourakointi
Työmaapäällikkö
kari.komulainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 050 524 3199

Tero Malinen

Työnjohtaja
Varma Kattourakointi
Laatukoordinaattori
tero.malinen@vesikattopalvelu.fi
puh. 050 411 4756

Mikko Heikkinen
Mikko Heikkinen

Työnjohtaja
Varma Ilmanvaihto
Poissa toistaiseksi

Simo Lundberg
Simo Lundberg

Työnjohtaja
Varma Kattohuolto
kattohuolto@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8005

Erkki Hujanen
Erkki Hujanen

Työmaapäällikkö ja myynti
Varma Rakentaminen
Työsuojelupäällikkö
erkki.hujanen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8001

Irina Korhonen

Talousjohtaja
irina.korhonen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8011

Mika Rautiainen
Mika Rautiainen

Toimitusjohtaja
mika.rautiainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 0400 154 853

Kajaani

Vesikattopalvelu Kajaani Oy
Heinisuo 10 C
87250 KAJAANI
puh. 08 613 4228

LASKUTUS:
Vesikattopalvelu Kajaani Oy
Ostolaskut
Heinisuontie 10 C
87250 KAJAANI

Verkkolaskuosoite
003717440432
BAWCFI22

 

Ota yhteyttä